HOTEL DUO

Hotel Duo se nachází v klidné části Beskyd, 3 km od centra Horní Bečvy, a svým hostům nabízí venkovní bazén a lázně s krytým bazénem, saunou, vířivkou, masážemi a posilovnou. V hotelu je k dispozici také restaurace s terasou. Každé ráno mohou hosté zahájit svůj den snídaní. V hotelové restauraci se podávají jídla české a valašské kuchyně. Duo Hotel nabízí ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a TV. V celé budově je zdarma k dispozici Wi-Fi. Hosté si mohou zahrát také šipky, kulečník a stolní tenis nebo využít zdejší tenisový kurt. Lyžařská střediska Rališka a Sachovka se nacházejí 2 km odtud. Hotel je vzdálen 18 km od Rožnova pod Radhoštěm a 500 metrů od autobusové zastávky.

HOTEL DUO A ZŠ PRO DĚTI

Spolupráce s hotelem Duo funguje od podzimu roku 2023. Je nám potěšením mít možnost konečně spolupracovat s objektem v tomto regionu, díky čemuž můžeme saturovat potřeby blízkých škol, ale také ukázat krásy krajiny Moravskoslezských Beskyd školám mimo region. V hotelu Duo probíhají kurzy ZŠ Plavání, přičemž výuka probíhá v bazénu o rozměrech 13 x 5m. V hotelu Duo pořádáme ale taktéž kurzy ZŠ Enviro a V Týmu a v neposlední řadě kurzy ZŠ Lyžování, které jsou díky blízkým kvalitním lyžařským areálům taktéž hojně vyhledávané. Doplňkový sportovní program probíhá na hřištích v okolí hotelu, eventuálně přímo v prostorách hotelu ve společenské místnosti. Pro večerní zábavní aktivity je k dispozici kongresový sál.

Horní Bečva je horská obec v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Obec leží v Chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy asi 13 km východně od Rožnova pod Radhoštěm. Rozkládá se po obou březích horního toku Rožnovské Bečvy, která odděluje pásmo Vsetínských vrchů od Beskyd.

Supermarket COOP (Frymburk 83)

Lékárna Lipno (Lipno nad Vltavou 81)

nejbližší nemocnice Hranice

Česká pošta – Horní Bečva 657

Přehradní nádrž s rozlohou 5 ha

Přírodní památka Kudlačena – rašelinné louky

Přírodní památka Kladnatá - Grapy – smrkový les na rašelinném podkladu

Přírodní památka Pod Juráškou

Beskydská oblast tmavé oblohy

Šumava je kraj knedlíků sklářské knedlíky z bramborového nebo žemlového základu, slaniny a kysaného zelí

kynuté knedlíky plněné ovocem nebo tvarohem, škubánky a šlejšky, které se dělají jak na sladko, tak na slano

Jurkovičova rozhledna (výlet na 1 hod.)

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm – Valašské přírodní muzeum (výlet na 2 hod.)

Stezka Valašska na Pustevnách (výlet na 2 hodiny)