LUGSTEINHOF

Hotel Lugsteinhof se pyšně tyčí v malebné oblasti Saska, na německé straně Krušných hor, poblíž obce Cínovec a nabízí vskutku krásný výhled na okolní krajinu. Tato oblast je oblíbená pro svoje pohodové horské prostředí a širokou škálu outdoorových aktivit, které mohou návštěvníci v průběhu celého roku využít.

LUGSTEINHOF A ZŠ PRO DĚTI

Do hotelu jezdí naše školní skupiny od roku 2023. Hotel si okamžitě získal pozornost všech našich škol, jelikož disponuje úžasným standardem ubytování za velmi dostupné ceny, čímž se zároveň stal i inspirací pro své české konkurenty. V hotelu lze plně využívat zdarma veškerou vybavenost, zahrát si laser game, bowling, využít fitness, saunu nebo si zajít na masáž. V hotelu probíhají všechny typy našich kurzů. Díky bazénu o rozměrech 14 x 7 m lze absolvovat kurz ZŠ Plavání se všemi skupinami dětí. Kurz ZŠ Enviro a ZŠ V Týmu získává nový rozměr díky hospodářským zvířatům přímo u hotelu, děti navíc můžou obdivovat některá z nich, jako třeba obřího králíka Ramba, přímo u hotelové u recepce. Pro kurzy ZŠ V Týmu jsou neméně vhodné podmínky. Hlavní část kurzů ZŠ Lyžování probíhá na sjezdovkách Altenberg či Giesing, které jsou vhodné jak pro zdatnější lyžaře, tak méně pokročilé. Přímo za hotelem lze nastoupit na běžeckou magistrálu, kterou lze využít pro výuku běžeckého lyžování. Přímo v hotelu navíc nalezneme muzeum lyžování a dětem tak lze názorně ukázat, jak vypadal tento sport v dávné i relativně nedávné minulosti.

Obec Altenberg a okolí nabízejí krásnou přírodu a řadu možností pro rekreační aktivity a výlety.

obchod Edeka

Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

Česká pošta – Cínovec- Dubí

Hornické muzeum Altenberg