RS MÁJ

Středisko se nachází v prostředí chráněné oblasti u městečka Plasy, 25 km severně od Plzně.

RS MÁJ A ZŠ PRO DĚTI

Jedná se o objekt, který je naším partnerem od roku 2023. Je vhodný pro pražské, středočeské a západočeské klienty, kteří zde nachází skvěle vybavený areál pro kurzy ZŠ V Týmu a ZŠ Enviro.

COOP družstvo Plasy

Lékárna Pilulka

Město Plasy jsou nejbližší město k RS (cca 2800 obyvatel)

řeka Střela – brod je 3 minuty chůze od areálu

Prostorná jídelna

Vstupní vestibul s krbem

Klubovna

dalšími prostory ke sdružování jsou celkem 3 učebny, které jsou součástí hlavní budovy. Najdete v nich základní vybavení pro výuku či školení, tj. tabule, lavice, stoly, ale také jsou vybaveny televizí a možností propojení s PC. V případě potřeby můžeme zajistit i přenosný dataprojektor.

Veřejná rekreační vodní plocha Plasy – nové přírodní koupaliště se nachází 10 minut chůze od areálu, válet se můžete na písčité i travnaté pláži, součástí je dětské hřiště a sportovní zázemí.

Řeka Střela – brod je 3 minuty chůze od areálu

Žebnický vodopád