HOTEL TANEČNICA

Hotel Tanečnica se nachází v srdci Beskyd na Pustevnách a je ideálním místem pro školy v přírodě s plaváním a environmentální školy v přírodě. Děti mají k dispozici krytý bazén přímo v hotelu, což umožňuje pohodlné a efektivní vedení plaveckých kurzů. Pro enviro kurzy je okolní příroda Beskyd vynikajícím místem k poznávání ekosystémů, a nabízí možnosti turistických výprav a vzdělávacích aktivit v oblasti ekologie a ochrany přírody.

HOTEL TANEČNICA A ZŠ PRO DĚTI

Na Hotel Tanečnica se bude jezdit výhradně na školy v přírodě s plaváním a enviro školy v přírodě. Plavecké kurzy probíhají v krytém bazénu přímo v hotelu, kde děti mohou zdokonalovat své plavecké dovednosti. Kromě plavání je hotel skvělým výchozím bodem pro ekologické vzdělávací programy, které se zaměřují na poznávání krás Beskyd. Okolní příroda nabízí mnoho naučných stezek a možností, jak se děti mohou seznámit s ochranou přírody a místním ekosystémem.

Další informace o obci Pustevny

Pustevny jsou oblíbené horské středisko v Beskydech, které nabízí nejen krásné výhledy, ale také širokou škálu možností pro turistiku a outdoorové aktivity. Středisko je známé svou tradiční architekturou a přírodními památkami.

Hotel Tanečnica se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy, kde mohou děti poznávat jedinečnou flóru a faunu během svých environmentálních programů. Mezi hlavní přírodní zajímavosti patří Radhošť, Stezka Valašska a okolní hory, které poskytují ideální prostředí pro školy v přírodě.

Hotel nabízí stravování formou plné penze, které zajišťuje dostatečný příjem energie pro děti během jejich aktivit. Kuchyně se zaměřuje na vyvážená jídla připravená z lokálních surovin, přičemž dbá na potřeby školních skupin.

Nabízíme tyto výlety:

• Radhošť – Krásný výlet na horu Radhošť s nádhernými výhledy, kde se nachází socha Radegasta a kaple sv. Cyrila a Metoděje (2 hodiny).
  • Stezka Valašska – Vyhlídková trasa v korunách stromů s výhledem na Beskydy, vzdálená jen několik minut od hotelu.
  • Pustevny – Tradiční dřevěná architektura a přírodní památky, ideální pro vzdělávací vycházky.
  • Naučná stezka Čertův mlýn – Okruh zaměřený na přírodní zajímavosti Beskyd (3 hodiny).