Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

Adaptační kurz "V Týmu"

Adaptační kurz "V Týmu" jsme vytvořili v těsné spolupráci s odborníky z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, specialisty v oblasti environmentálních studií a přední českou psycholožkou. Naším cílem je podnítit pozitivní atmosféru ve třídě a vzbudit ve studentech chuť učit se a vzájemně se obohacovat. Kurz je unikátní kombinací atraktivního zábavně-vzdělávacího obsahu a outdoorových i indoorových aktivit specificky navržených pro potřeby a zájmy středoškoláků. Environmentálně- vzdělávací program přirozeně přechází ve sportovně-zážitkový program a následné večerní zábavní aktivity.

Do všech společných aktivit se snažíme vnášet přesah sebepoznání a budování přirozené sebedůvěry, utužování vztahů ve skupině, vzájemný respekt a spolupráci v kolektivu.


Další informace

Termíny kurzu

Jaro a podzim

Doplňkový sportovní program

Sportovně-zážitkový program je zaměřen na uvědomování si vlastního těla, ukázky možností pro rozvoj fyzické kondice a nejrůznější outdoorové aktivity. Zahrnuje team- buildingové hry, orientační běh, nácvik dovedností pro přežití v přírodě aj. To vše za účelem rozvíjet u studentů důležité životní dovednosti.

Zábavní program

Večerní programy jsou designovány tak, aby hravou formou rozvíjely kreativitu a umožňovaly studentům vyjádřit se prostřednictvím umění, hudby či divadla. Jednotlivé aktivity vytváří prostor k relaxaci v neformálním a podporujícím prostředí, a přitom živí spolupráci, týmového ducha a pocit sounáležitosti mezi studenty.

Stravování

snídaňový bufet
dopolední svačina
polední oběd
odpolední svačina
večeře
pitný režim po celý den

Doprava

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět.


Místa konání


Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ Nerudova 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace