Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

PŘEDŠKOLNÍ PLAVECKÝ KURZ

Je jedinečný koncept spojující základní plaveckou výuku, školku v přírodě, sportovní a zábavní program pro děti předškolního věku. Kurz je určen pro děti ve věku 4-6 let a probíhá vždy od pondělí do středy nebo od středy do pátku. Případně v pětidenní verzi. Žáci absolvují v průběhu tří dnů celkem pět šedesátiminutových vyučovacích lekcí plavání, dále se účastní tří devadesátiminutových bloků orientovaných na hry v přírodě a tradiční i netradiční hry s cílem rozvoje hrubé i jemné motoriky. Každý večer probíhá večerní zábavní program zahrnující stolní, hudební a výtvarné hry či dětskou diskotéku. Kurz lze absolvovat i v pětidenním formátu a pokud to umožňuje vzdálenost, i v příměstské podobě.

Jak to probíhá

Výuka plavání probíhá ve vyhřívaném bazénu za dozoru zkušených instruktorů. Děti jsou rozřazeny do skupin dle schopností. Jeden instruktor vede vždy jen jednu skupinu (cca. 10 dětí) v průběhu celého kurzu z důvodu nastolení důvěry a přátelství mezi instruktorem a dětmi. Každá lekce trvá 90 minut a je strukturována do tří částí:

  • úvodní seznámení s náplní lekce a následná rozcvička
  • hlavní výuková část
  • vodní hry


Další informace

Terminy

Termíny kurzu

Jaro a podzim

Sportovni program

Doplňkový sportovní program

Děti absolvují tři devadesátiminutové lekce orientované na hry v přírodě, tradiční i netradiční hry na rozvoj rychlosti, síly, obratnosti, vytrvalosti, postřehu a smyslového vnímání.

zabava

Zábavní program

Doplňkový program probíhá každý večer a je zaměřen na aktivity jako jsou hry v přírodě, stolní hry, hry na rozvoj kreativity, představivosti a také rozvoj hudebních a výtvarných schopností.

Stravování

snídaňový bufet
dopolední svačina
polední oběd
odpolední svačina
večeře
pitný režim po celý den

Doprava

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět.


Místa konání
Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace