Heading 1

O PROJEKTU

Hledáte doučování pro vaše dítě na předmět, který mu dělá problémy? Vidíte , že mu je školní hodina krátká a chce se ještě více zdokonalit v tom, co ho baví? Nebo se chce vzdělávat v tom, co školní osnovy neobsahují? Je tady jedinečná webová a mobilní aplikace, která vám zásadně pomůže a umožní vám najít rychle a přehledně toho správného pedagoga!

Chcete soukromou výuku online nebo být součástí online třídy? Chcete osobní návštěvu učitele přímo u vás doma nebo preferujete setkání na jiném místě? Stačí si vybrat!

Jste kvalifikovaný učitel, co miluje svou práci? Chcete nám pomoci budovat díky kvalitnějšímu a snadnějšímu vzdělávání lepší svět? Přidejte se k nám a společně umožněme dětem růst!

Objevujte svět zš pro děti

KDO JSME

Jsme mladá společnost, která si klade za cíl přinést do vzdělávacího systému svěží vítr. Chceme pomoci tam, kde jsme jako externí subjekt působící mimo MŠMT schopni a zároveň tam, kde si myslíme, že má systém největší mezery. Pořádáme sportovní a vzdělávací akce pro ZŠ i pro veřejnost, usnadňujeme online vzdělávání.