Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

O PROJEKTU

Hledáte doučování pro vaše dítě na předmět, který mu dělá problémy? Vidíte , že mu je školní hodina krátká a chce se ještě více zdokonalit v tom, co ho baví? Nebo se chce vzdělávat v tom, co školní osnovy neobsahují? Je tady jedinečná webová a mobilní aplikace, která vám zásadně pomůže a umožní vám najít rychle a přehledně toho správného pedagoga!

Chcete soukromou výuku online nebo být součástí online třídy? Chcete osobní návštěvu učitele přímo u vás doma nebo preferujete setkání na jiném místě? Stačí si vybrat!

Jste kvalifikovaný učitel, co miluje svou práci? Chcete nám pomoci budovat díky kvalitnějšímu a snadnějšímu vzdělávání lepší svět? Přidejte se k nám a společně umožněme dětem růst!

Objevujte svět zš pro děti

KDO JSME

Jsme mladá společnost, která si klade za cíl přinést do vzdělávacího systému svěží vítr. Chceme pomoci tam, kde jsme jako externí subjekt působící mimo MŠMT schopni a zároveň tam, kde si myslíme, že má systém největší mezery. Pořádáme sportovní a vzdělávací akce pro ZŠ i pro veřejnost, usnadňujeme online vzdělávání.

Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace