Ikona mobilni menu Ikona mobilni menu
Ikona menu

Záchranné centrum Jaroměř

Návštěva Záchranného centra Jaroměř nám umožní vidět problematiku ochrany živočišných druhů v ČR z jiné perspektivy. Zážitek ze záchranné stanice Jaroměř nabízí příležitost, jak prohloubit povědomí o ochraně přírody a péči o volně žijící živočichy.

Již cestou nás čeká zábavný odborný program, aby cesta ubíhala a děti jsme patřičněnaladili.

Po našem příjezdu si podrobně prohlédneme stanici, získáme přehled o záchranných a rehabilitačních procesech, které zde probíhají a nahlédneme do zákulisí péče o zvířata.

Následně se setkáme se samotnými zvířaty-různými druhy ptáků, savců a dalších zvířat, které se ve stanici aktuálně nacházejí, budeme mít příležitost zapojit se do krmení a na závěr se seznámíme i s údržbou prostoru. Následně podnikneme procházku po okolní přírodě a budeme pozorovat volně žijící zvířata v jejich přirozeném prostředí. Najdeme si čas i na obchod se suvenýry, kde budeme mít možnost podpořit činnost stanice drobným nákupem.

Na zpáteční cestě nás čeká zábavný kvíz, žáci následně hodnotí své zážitky z výletu a diskutují témata s naším odborným delegátem, případně učiteli.

Další informace

Termíny výletů

Na dohodě

Minimální počet účastníků

40 žáků

Cena zahrnuje

Povinné pojištění CK, vstupy, služby průvodce (v CZ).

Stravování

Dle individuálních požadavků

Doprava

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět.


Řekli o nás

Všechna hodnoceníŠipka
ZŠ NERUDOVA 9

Nejprve bych chtěla moc a moc poděkovat za vynikající plaveckou školu v přírodě, kterou jsme s Vaší agenturou absolvovali minulý týden v Hrdoňově. Byli jsme velice spokojeni, výuka i lektoři plavání jsou lidé na svém místě, děti dokázali motivovat i nadchnout a skvěle to s nimi uměli. Opravdu...

4. ZŠ Heuréka

Ráda bych Vám za děti i kolegy poděkovala za skvěle odvedenou práci, kterou vysoce ceníme. Vaši lektoři byli velmi profesionální v přístupu k dětem a zároveň otevřeni ke zpětné vazbě od učitelů, což je nevídané. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i v dalších letech a předávat pozitivní reference...

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

Přidejte se k nám! Zanechte nám svůj email a buďte první, kdo se dozví o našich nových akcích a nabídkách.

Váš e-mail

zustanme ilustrace