Ikona menu

JAKÝ JE KONCEPT ZŠ VÝLETŮ?

Pořádáme jednodenní a vícedenní vzdělávací výlety pro školy a veřejnost. Stěžejní téma našich zájezdů je příroda a její ochrana a regionální historie, v neposlední řadě je pro nás podstatné i tmelení kolektivu skupiny. V případě zájmu jsme schopni pro vás vytvořit výlety přesně na míru.

Již v autobuse, případně v cílovém místě po příjezdu je k dispozici náš delegát, který účastníkům pomůže zorientovat se a následně jim poutavě předává veškeré informace a zajímavosti. Nepředkládáme dětem nudná data, vše probíhá interaktivní formou a každý zájezd obsahuje mnohá zpestření ústředního tématu.

Zajišťujeme dopravu škol přímo na místo, naše moderní autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy a splňují předepsané emisní normy Evropské unie.