Ikona menu

O PROJEKTU

Hledáte doučování pro vaše dítě na předmět, který mu dělá problémy? Vidíte , že mu je školní hodina krátká a chce se ještě více zdokonalit v tom, co ho baví? Nebo se chce vzdělávat v tom, co školní osnovy neobsahují? Je tady jedinečná webová a mobilní aplikace, která vám zásadně pomůže a umožní vám najít rychle a přehledně toho správného pedagoga!

Chcete soukromou výuku online nebo být součástí online třídy? Chcete osobní návštěvu učitele přímo u vás doma nebo preferujete setkání na jiném místě? Stačí si vybrat!

Jste kvalifikovaný učitel, co miluje svou práci? Chcete nám pomoci budovat díky kvalitnějšímu a snadnějšímu vzdělávání lepší svět? Přidejte se k nám a společně umožněme dětem růst!