Lyžařská škola nejen
o obloucích

Nabídka kurzů

Co se u nás děti naučí

Lyžařský kurz si klade za cíl rozvoj schopností, osvojení specifických dovedností a získání pozitivního vztahu k horám a přírodě

Základní postoje

Volná mobilita

Oblouk s přívratem vyšší lyží

Základní oblouk

Carvingový oblouk

Jízda v hlubokém sněhu

Objevujte svět zš pro děti

KDO JSME

Jsme mladá společnost, která si klade za cíl přinést do vzdělávacího systému svěží vítr. Chceme pomoci tam, kde jsme jako externí subjekt působící mimo MŠMT schopni a zároveň tam, kde si myslíme, že má systém největší mezery. Pořádáme sportovní a vzdělávací akce pro ZŠ i pro veřejnost, usnadňujeme online vzdělávání.