INDIVIDUÁLNÍ KURZY

Nachystali jsme pro Vás novinku- individuální výuku plavání pro Vaše děti. Pokud chcete, aby se vaše děcko co nejvíce zdokonalilo v plavání, pokud chcete v učení postupovat jen a jen dle potřeb a tempa vašeho dítěte, Individuální lekce ZŠ Plavání jsou tu pro vás. Kurzy jsou určené jednomu až dvěma dětem ve věku 4-15 let. Aktuálně budou možny v Radotíně a na Pražačce každou sobotu dopoledne. Pro více informací nás kontaktujte na mailu: petra@zsplavani.cz nebo volejte 724 168 962.