Ikona menu

O PROJEKTU

Školící a vzdělávací centrum ZŠ Academy organizuje kurzy, školení, semináře a další vzdělávací či zábavně - vzdělávací akce pro stávající i budoucí učitele, lektory, trenéry a další pedagogické pracovníky. Výstupní licence, znalosti a dovednosti je možné využít v různých oblastech pedagogiky – ve školách, školkách, školských zařízeních, zájmových i komerčních organizacích. Veškeré naše aktivity jsou otevřené pro širokou veřejnost.

Kurzy jsou akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, přidělené dotační tituly splňují všechny potřebné právní náležitosti. Garantujeme kvalitní tým ostřílených stálých kolegů, kteří mají empatickým přístup a bohaté zkušenosti v konkrétních odvětvích. Je pro nás důležité efektivní nabytí vědomostí a dovedností, stejně tak je pro nás ale podstatný i způsob jejich dalšího předávání. Kromě odbornosti, chceme do systému vnášet partnerský a respektující přístup a empatické chování nových pedagogů směrem ke svým kolegům i k dětem. Naší snahou je budovat u mladé generace lásku ke vzdělávání a trvale udržitelný pozitivní vztah k aktivnímu způsobu života.