MULDA

Horská bouda “Na Muldě” se nachází v krásném prostředí Krkonošského národního parku v oblasti rekreačního střediska Pec pod Sněžkou ve výšce cca 1000 m n. m. Je dobrým výchozím bodem pro lyžování, pěší turistiku i cykloturistiku, včetně méně náročných výletů do blízkého okolí.

MULDA A ZŠ PRO DĚTI

Chata je vhodná pro rekreace jednotlivců i větších skupin, pobyty škol a školek v přírodě, kurzy, školení, soustředění a další akce. Maximální kapacita chaty je 44 osob. V přízemí chaty je situována stylová jídelna s kapacitou 44 osob a menší společenská místnost s barem, krbem a televizí. K pobytům nabízíme také stravování formou polopenze, plné penze, pouze snídaní nebo pouze večeří. V zimním obodobí (od prosince do konce března) je chata plně obsazena kurzovní výukou fakulty. Nabízíme silvestrovské pobyty pro veřejnost.