LANDHOTEL OBERWENGERHOF

Landhotel Oberwengerhof se nachází v krásném prostředí rakouských Alp, v oblasti Pyhrn-Priel, poblíž města Spital am Pyhrn. Nabízí ubytování v útulných apartmánech s výhledem na hory a zázemí pro relaxaci, včetně sauny. Hotel je ideální destinací pro školní lyžařské kurzy díky své blízkosti ke střediskům Hinterstoder (15 km) a Wurzeralm (10 km), která poskytují vynikající podmínky pro lyžování všech úrovní. Součástí hotelu je restaurace, kde se podávají pokrmy z místních surovin.

LANDHOTEL OBERWENGERHOF A ZŠ PRO DĚTI

Landhotel Oberwengerhof je ideálním místem pro školní lyžařské kurzy, s přístupem k nedalekým ski areálům a pohodlným ubytováním pro studenty.

Další informace o obci Spital am Pyhrn

Malebná obec obklopená alpskou přírodou.

Obchody:

Místní obchody v Spital am Pyhrn

Lékárna:

V Windischgarstenu

Nemocnice:

Ve Steyru

Pošta:

Spital am Pyhrn

Hotel je obklopen nádhernou alpskou přírodou, ideální pro turistiku a zimní sporty. Lyžařská střediska Hinterstoder a Wurzeralm jsou snadno dostupná a nabízejí sjezdovky různých obtížností. Okolní příroda je ideální také pro běžecké lyžování a zimní turistiku.

Hotelová restaurace nabízí tradiční rakouské pokrmy z lokálních surovin, které poskytují energii po dni stráveném na sjezdovkách.

Nabízíme tyto výlety:

• Hinterstoder – lyžařské středisko známé závody světového poháru